Pekny podvecer vse. Treba mi nektera poradite. Pujdeme na halloweenskou party a mame prinest jedno slane a jedno sladke jidlo. Se sladkym si poradim ale slane...? Nejaky napad?
Treba slany strudl 🙂 u nas se na nem strasne ujizdi 🙂 delam vzdy 2 a zmizi behem chvilky 🙂
JEdnou jsme meli tyčinky z listoveho testa ve tvaru prstů 😀
Tyčinky z tvarohového těsta se sýrem a semínky
No asi jsem mela napsat ze je podminka aby to melo"strasidelny" design. Prsty uz dela nekdo jiny.
Guacamole a nachos🙂
Tak co treba "pareckove mumie" 😄
no já si stáhla z netu taky trochu inspirace, tak snad poslouží i tady...🙂
@tadeasek2016 parada, dekuji
slaný listový závin, to je to nejjednodušší, ale možná bych se hecla a udělala něco ,,strašidelného,,
Tycinky a udelat je jako prsty s nehtem (treba mandle) 🙂







Co treba udělat slane tycinky s listoveho testa? Nebo listove plnene satecky, treba syr a salám, nebo tak...👍