Peosim kupovala jste si nektera na aliexpresu plavky? Byly jste spokojene? Diky
Já teda jo a spokojená jsem byla dost 🙂
16. kvě 2017
Já mám z ali plavek několik a vždy super! Hodně se dívat na reálné fotky co tam dávají lidi.
16. kvě 2017
Plavky a spodní pradlo se kupuje vždy o číslo větší. Tedy já nemám žádný prsa, takže 🙂
16. kvě 2017
Spokojenost
16. kvě 2017
@malalulu Já měla do 20 krásný pevný Béčka. Pak jsem se kvůli bývalýmu vyžrala (měla jsem z něho nervy), narostly mi prsa do velikosti D a od té doby se jich nemůžu zbavit. A díky kojení se mi ještě o půl čísla zvětšily 😒. Ale včera jsem u nás v Kiku sehnala krásný jednodílný plavky za 219kč, které mi padnou i na ty moje povadlý melouny 😀
16. kvě 2017
vzdy velikost odpovidala
17. kvě 2017
Ano a nikdy víc. Vršek neodpovídal udané velikosti. Košíčky byly psané EU D-E, ale ve zkušenosti odpovídaly spíše velikosti B ☹