Prosím kdo má zkušenost, že se mu dítě pozvracelo v autě. Včera to tam dcera hodila, celou dávku. Vše jsme vyčistili, umyli, ale stejně to strašně smrdí. Nějaký osvědčený přípravek? Díky
ano, ale dávali jsem ofiko vyčistit interiér, nic nepomáhalo ☹
Já jsem sedačku - záda spolujezdce vzala jarovou vodou a sedačku dcery celou sundala a dala do pračky a v pohodě, dcera není cestovatelka a zvracela jednu dobu snad každou druhou cestu autem 🫣
Dcery jsem sundala, ta je v pohodě. Ale nahodila právě spolujezdce záda a to je síla no. Vzali jsme to tepovacem na koberce ale pořád děsně smrdí 😕
@kackakastanka tam bylo auto po dvou letech před dvěma týdny 🤦
No vycistily jsme to octovou vodou, prosypaly sodou a stejne jedna cast sedacky tak nejak divne byla citit, manzel to vzal v praci nejakym cisticem co maji na sedacky autobusu a pak uz dobry…
Já myslím, že jistota je dát to vyčistit. Kor v téhle vedrech.
posypala bych sodou a pak bych postrikala smesi octu,vody a nejakeho esencialniho oleje. Meli jsme neustale poblite sedacky a tohle pomahalo
Ocet a soda pomohl.
Sedacky posypat sodou. A vse ostatni bych vzala octovou vodou popr pridat sodu?