icon

Prosím o rychlou radu. Vypisují výdajový doklad a dávám peníze z pokladny. Nechám si originál nebo kopii dokladu? Díky

avatar

Ja si vždy nechávám originál

10. srp 2023
avatar

Pokud vydávám, nechávám si originál. Pokud přijímám, nechávám si kopii.

10. srp 2023
avatar
10. srp 2023
avatar

Rychlá pomůcka, kdo dává peníze, ten má originál 🙂

10. srp 2023