Prosím o rychlou radu. Vypisují výdajový doklad a dávám peníze z pokladny. Nechám si originál nebo kopii dokladu? Díky
Pokud vydávám, nechávám si originál. Pokud přijímám, nechávám si kopii.
10. srp 2023
panilisteckova
autor10. srp 2023
Rychlá pomůcka, kdo dává peníze, ten má originál 🙂
10. srp 2023
Ja si vždy nechávám originál