A léto je v ... pryč...
Pavli, krásné fotečky a Vítek je teda pěkně velký:o)
28. zář 2010
paolin
autor@barusinecka jo, tak to já tedy taky :o)))))
29. zář 2010
A léto je v ... pryč...
Pavli, krásné fotečky a Vítek je teda pěkně velký:o)
@barusinecka jo, tak to já tedy taky :o)))))
jj už aby bylo další. Zimu mám ráda maximálně o vánocích, jinak nééé 🙂