icon

Ahoj zeny.
Dlho som premyslala,co tomu nasmu malemu kuriatku k 1. Narodeninam.
Mala som predstavu,hladala som ,nieco primerene veku.Koniky co sa mi velmi pacili su az od 1,5 roku ,takze pripadalo uvahu kresilko.
Nakoniec som nasla nove za lepsiu enu ako na bazarku a je celkom srandovne 😝
Co poviete?

avatar

Dělají je i pro dospělého? Chci ho!

14. led 2017
avatar

@janikas85 zo nevim,ale bol by to fajny relax v takom makkuckom 😎

14. led 2017
avatar

Máme lva za cca tisíc korun a je super 😉

14. led 2017
avatar

@sarietta lvika predavaju na bazosi pouziteho za 700 +posta.
Ja sehnala za 650 noveho,a mohla som si vybrat ovecku,dinosaura alebo zaja 🙂
Ale lvicek se mi taky libi 🙂 snad sa bude pacit i malej 🙂

14. led 2017
avatar

650 nového? Aby to nebyl nejakej aušus. My máme babyono.

14. led 2017
avatar
14. led 2017
avatar

@sarietta je to z vypredaja z Kiida (feedo) z minulej kolekcie,maju poslednyvh par kusov. Je to BabyGo znacka

14. led 2017
avatar

Supeeeer to je!! ☺

14. led 2017
avatar

@ewinah dufam,ze sa to tak bude pacit aj malinkej.Ale snad hej,ona je strasne akcna asi po maminke,no az na to ze sa jej nechce lozit :(

14. led 2017
avatar

@ewinah a este k tomu sa poslednu dobu rada tulinka s plysakmi 🙂 ma zvieratka a ja ju ucim ako ktore zvieratko robi 🙂

14. led 2017
avatar

Bude sa jej urcite pacit!
@pathusha

14. led 2017
avatar

@pathusha bude nadšena

14. led 2017
avatar

@pathusha a samozřejme my máme taky baby GO, ne baby ono😅

14. led 2017
avatar

@ewinah
@sarietta dakujem vam kocicky moje.. Budem sa musiet drzat aby som jej to nedala skor 😝
V tomto som strasna

14. led 2017