Dobrý den,
hledám chůvu na svatbu. Spolehlivou paní ze Šumperka a blízkého okolí, nebo z Olomouce ( tam se koná svatba).
Děkuji.
Jestli mate fb,zkuste napsat do skupinky 'Maminky Sumperk a okoli' urcite vam tam poradi😉
Děkuju vám oběma za rady. Zkusím to. 🙂
Ahoj! Jestli chceš, napiš mi sz 🙂 Jsem máma 2,5leteho prcka, před mateřskou jsem děti hlídala pravidelne, studovala jsem sociální pedagogiku a vychovatelstvi 🙂
@pavcatko Zdravím 🙂 Ráda napíšu.
Dobrý večer, pokud stále sháníte,tak se také nabídnu.. Máme dvouapul letou holčičku a jsem zdravotnik..nějakou dobu jsem i hlídala děti a i v zahraničí. Klidně napište.🙂
No, páni! Mám radost, protože se ukázalo, že Pavla v tom termínu nemůže. 🙂
Jako každá bába se potřebuju silně pochlubit a pro Peťku, aby věděla, jak vypadá budoucí klient. 🙂😍

To spíš zkuste na Facebook napsat..