Zradila mě technika. Vadí mi, že se nedají komentáře opravit, když mám překlepy a nedoklepy a příspěvek celkově blbě vypadá. :( Nechci to celé vymazat a psát znovu, tak se za tu nemožnou úpravu omlouvám. 🙂
Přesně tak,porad vymýšlí neco novyho ale udělat něco k užitku to ne ☹
20. srp 2016
Presne
21. srp 2016
Ja ai to kopiruju, mazu a vkladam znova pritom opravim. Aneb ctrl c a ctrl v v praxi
21. srp 2016
patricia1236
autordík za radu 🙂
21. srp 2016
Jo, tohle je naprd.