@pavcatko nekecej že je to Přerov?
21. srp 2018
@pavcatko já tam rodila loni a bylo to úplně super,sice ne o víkendu za to v šíleném přesun,pac jsme rodily 3 a měli tak narvano,ze i nadstandard byl po 2 postelích.
Tak to čumím....
21. srp 2018
pavcatko
autor@amoretspes jojo....
21. srp 2018
@pavcatko tak snad "zážitek" zapomenut když máš tak krásnou dceru ;)
21. srp 2018
pavcatko
autor@amoretspes to víš že jo, jsem za ni hrozně ráda ale až bude jednou druhé,tak chci spoustu věcí jinak 🙂
21. srp 2018
@pavcatko tak přeji ať je to přesně tak jak si budeš přát ;)
21. srp 2018

...do porodnice jsem přijela po půlnoci v legínách + tričku na ramínka a za týden odjížděla v zimní bundě....