#babydove_vitej
Tak i já zavzpomínám 🙂 Anežka se narodila po 2 naprosto šílených dnech- v sobotu mi odtekla 1. plodová voda, v nemocnici šílený přístup. nikoho jsem o víkendu nezajímala, jen stále tablety na vyvolávání.Ze stresu jsem úplně přestala jíst. V pondělí ráno přišel pan primář, oznámil mi,že jsem měla 2 plodové obaly a dnes musím porodit.Druhý plodový obal mi už píchli.. Celou dobu mi kapal oxytocin, večer jsem usínala mezi kontrakcemi a prosila personál at rodím císařem. Nakonec jsem porodila přirozeně. Vše co se dělo v porodnici byl pro mě hrozný stres, proto ta nejkrásnější "první" fotka je,když si nás tatínek odvážel domů
@pavcatko nekecej že je to Přerov?
@pavcatko já tam rodila loni a bylo to úplně super,sice ne o víkendu za to v šíleném přesun,pac jsme rodily 3 a měli tak narvano,ze i nadstandard byl po 2 postelích.
Tak to čumím....
@amoretspes jojo....
@pavcatko tak snad "zážitek" zapomenut když máš tak krásnou dceru ;)
@amoretspes to víš že jo, jsem za ni hrozně ráda ale až bude jednou druhé,tak chci spoustu věcí jinak 🙂
@pavcatko tak přeji ať je to přesně tak jak si budeš přát ;)

...do porodnice jsem přijela po půlnoci v legínách + tričku na ramínka a za týden odjížděla v zimní bundě....