Limetky- prosím, jak je zpracovat? Mám jich plný sáček (dostali jsme).Díky!
Gin a tonik
29. srp 2018
Limetkový cheesecake 🙂 Výborná záležitost.
29. srp 2018
sežrat samotný? .. já bych jich sežrala kilo během chvilky 😀
29. srp 2018
Mochitooo
29. srp 2018
@arabiana Dělala jsem tento: http://m.fresh.iprima.cz/recepty/limetkovy-chee...
Jen místo karamelovych lotus sušenek jsem dala obyčejný máslové sušenky (třeba Bebečka, takový ty v modrým obalu, to pouzivam vždycky na základ na cheesecake - je to levnější a chutove snad ještě lepší) a vynechala jsem kokos na posypani (to už by na mě bylo asi moc kombinací) a byl teda perfektně osvěžující 🙂
29. srp 2018
Rádo se stalo. Držím palce ať se povede 🙂👏👏
30. srp 2018
Vymačkat,dat do mrazáku do tvořitek na led.A potom použivat do vody,do čaje....