icon

Ahojky všem, tak dnes na kontrole ve 24+5tt vše v pořádku,malá je čilá, dokonce se povedla fotečka.Bohužel mám těhu cukrovku 10,1hodnoty, tak se musím objednat na diabetologii.S Karolínkou jsem ji měla také, ale menší hodnoty 8,1.

avatar

To gratuluju ke kontrole 😉 ta cukrovka je ošklivá, ale hlavně, ať jsi Ty i mimi v pořádku 😉

26. lis 2010
avatar
pavka75
autor

Děkuji, no není to příjemné, ale očekávala jsem ji potvůrku...Tak ještě tento víkend budu debužírovat,od pondělí holt nastane dieta....

26. lis 2010