Tak jsem to zvládla
Zhubla jsem 12 kg za měsíc
Vážila jsem 78kg a teď vážím 66kg super
Jak se to dela?😁
Navod?😂
😯😍
neni to moc? bala bych se jojace, ale jinak gratuluji
no já myslím že takové hubnutí je o zdraví to je za měsíc strašně moc 🙄
To se mi taky jednou podařilo... Díky porodu 🙂
To asi zdravou cestou nebylo,že?
Jak prosím??
Hubnout takovou rychlostí je OK tak pro ženu po porodu, člověka po úrazu nebo operaci pod dohledem lékařů, nebo někoho, kdo má na začátku více než metrák (taky pod dohledem odborníka). Celkem by mě zajímala váha za další měsíc, a pak další aspoň půlrok a celkový zdravotní stav.
Je to moc rychle, ale stejně závidim😃
Já takhle shodila 15 kg za měsíc když jsem porodila😂,tak doufám,že u tebe taky porodem,protože jinak by to bylo o zdraví
Já jsem jednou shodila 5 kg během dvou hodin. Za asistence plastického chirurga 😀😂
Taky by mě zajímalo😀
Gratulace a jak si to dokazala? 😉