9 / 13
    Maxi-cosi mura 4

Vzhledově je super... škoda, že nemá hlubší boudičku nebo nějakou clonu aspoň + větší sporťák.

hruuuza tak na panenky 🙂

25. čer 2012

@zvedavaholka a myslíš vzhledově nebo funkčně? Máš s ním osobní zkušenost?

25. čer 2012

@pavlinka83 myslim vzhledove, mala korba, nanoznik uplne rovny-musi tam foukat a bouda taky divny tvar, vlastni zkusenost nemam, ale videla jsem a vazne se mi takove typy kocaru nelibi, neni nad velkou klasiku napr. ja mam http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/Emma... a to je aspon paradni kocar do kazdeho pocasi i terenu a hlavne je velky, preji stastny vyber 🙂 neni to nic jednoducheho

25. čer 2012

Tak já se přidávám a to s vlastní zkušeností -leda na panenky :(:( Měli jsme tedy jen sporták ,ale stříška na nic,ty řidítka taky na nic a o velikosti nemluvě-narvat tam roční 10 kg dítě....ještě ted je mi smutno když si vzpomenu ,že jsme jej vyměnili za concorda :(

31. črc 2012

mc mura má jednu z největších hlubokých korbiček @zvedavaholka

@pavlinka83 mrkni ke mě do alba mám v ní vyfoceného dvouletého syna-měl kolem 92cm, ale sporťák nic moc, boudička děsná, a krátká zádová opěrka

1. srp 2012

@mala_hodna Já vím, že ten hlubokej je prý super, ale kvůli tomu sporťáku ho nebudem pořizovat, ten je prý fakt na prd.

1. srp 2012

zažila jsem i horší ale spíš patří k těm horším no☹