pavlinka83

Recenze kočárků

Vybírám kočárek, tohle jsou moji favorité. Tak pokud máte kladnou i zápornou zkušenost s těmito kočárky budu ráda za názory. 🙂

Na každém kočárku mi něco vadí, ale zatim vede Cam dinamico a Mutsy Transporter.

Tak vítěz je Cam dinamico.

a do kterého jdeš ty??

22. čer 2012

No to ještě nevím tohle jsou moji dva největší favorité, ten český Patron jsem viděla naživo a vypadá moc hezky.🙂 Musíme pak zajet do nějaké prodejny kde budou oba vystavený, abych to mohla porovnat.

22. čer 2012

@pavlinka83 a kolik ten Patron váží?

@pavlinka83 holky taky teď vybíráme kočárky 🙂 🙂 🙂

@fori
@pampeliska36 Jo je to dilema s těma kočárkama.
Ten hlubokej Patron váží 13,5kg a ten sporťák je teda težší, ten váží 15kg.

@pavlinka83
@pampeliska36 no mě ten Viper S4 váří taky kolem 13-15 kg.... ale to váži skoro všechny ne?? to by jste si musely fakt koupit nějákou odlehčenou konstrukci....

@fori
@pampeliska36 kolem těch 13kg váží skoro každý, těch 15kg už mi přijde dost, no uvidíme. Lehký jsou kolem 10kg kočárky Jané.

23. čer 2012

@pavlinka83 kámoška má Ferari, ten má snad 8kg....

@fori
@pavlinka83 holky... tak si představte... vybírala jsem mezi Jané a X-lander a nakonec jsme dneska objednali kočárek úúúúúplně jiný!!! Snad nejlehčí, co jsem kdy viděla a kráááásný! Easy Walker Sky Plus 🙂

23. čer 2012

@pampeliska36 jo jo to jsou nejlehčí kočárky... znám... ale je dražší ne?? nestrojí kolem 17 000??

23. čer 2012

@fori jj přesně tak! trefila ses... korbička + sporťák... ale u toho Jané bych se bohužel dostala taky docela na vyšší cenu

23. čer 2012

@pampeliska36 no já se dostanu se vším i s vajíčkem na 15 000. a už jste ho teda koupili jo?? já budu v červenci zatím objednávat....

@pampeliska36
@fori Tak Jané jsem taky koukala, na ten nový mumm, pak ho sem hodím do alba. Na ten Easy Walker se mrknu. 🙂

@fori jj koupili. tam je dodaci doba 3 mesice 🙂

@pampeliska36 no tak to máte s odřenýma ušima 🙂

24. čer 2012

Ten dinamico není do terénu :( také jsem ho chtěla

31. črc 2012

měla jssem \cam cortinu a nevyhovovalo mi, že se zaroven polohují záda s nohama a v sedě mi syn sklouzával a to nebyl žádný drobek. Mutsy jsem zkoušela v obchodě, mě osobně vytáčecí zadní náprava vůbec nesedí, neuřídila jsem s tím ani pár metrů a už vůbec ne jednou rukou (abych druhou mohla případne držet staršího). I coo se mi moooc líbil a ovládal krásně, zas cena je dost vysoká, takže u mě vyhrál Navington Caravel, taky má otočnou nápravu a sporták je suprový (po i proti smeru, do lehu, polohovani noh i zad, atd)

@adidasik
@suzete Děkuji za názory.

@suzete Ten Mutsy co mám v albu tak nemá tu zadní natáčecí nápravu, taky mi to přijde divný, ale přední aretovací kola. Jinak děkuju za postřehy, to vybírání je fakt náročný. 🙂

31. črc 2012

my máme trojkombinaci tako warrior a vlezli jsme se do 10 tisíc i s výbavou (pláštěnka, nánožník, taška, zimní fusák, deštník) 🙂

1. srp 2012

my máme tedy už jen sporťák TFKčko joggster a je skvělý a všem se děsně líbí 🙂)

26. črc 2016