11 / 13
    Jané Muum Formula Rebel

Tenhle se mi taky moc libi, uz abych si ho mohla jit vyzkouset a cekam na nejake prispevky, nejlepe pozitivni :o)

4. črc 2012

Byla jsem s kamarádkou na vyzkoušení a měla jsem tu možnost si sním také pojet je velmi lehoučký, skladný, veškerá manipulace velmi jednoduchá a vzhledově vypadá skvěle a sportáček my přijde dostatečně veliký 🙂 Přála bych si na druhé miminko přesně tento kočárek 🙂

4. črc 2012

my ho mame ale zatim schovanej na prodejne 🙂

4. črc 2012

@jika10 Taky se mi líbí, ale neviděla jsem naživo. A je hlavně lehkej asi 9kg, což je fakt vyjímka.

4. črc 2012

@barusatko A jakou máte barvičku? A co ten sporťák jde do úplného lehu?

@jika10
    @danunkam
    @barusatko
    Ale přijde mi moc otevřená stříška oproti tomu Matrixu na další fotce.

4. črc 2012

@pavlinka83 to asi na té fotce naživo byl super řekla bych dostačující stříška 🙂 že @barusatko 🙂

@danunkam
    @pavlinka83 jj presne tak je proste bozi 🙂

@pavlinka83 a sportáček jde téměř do lehu asi tak jako mě na Liře 🙂

4. črc 2012

@jika10 Viděla jsem naživo, je krásnej a lehoučkej. Ale mě nevyhovoval sporťák, nemá stupátko na nohy pro dítě a když se sklopí záda, tak se rovnou sklopí i stříška a přišlo, že pak vůbec nechrání, je to takový odhalený proti sluníčku i větru.

@pavlinka83 Juuu, diky za postrehy, tak asi jeden z favoritu skrtam :oP

29. črc 2012

@jika10 Taky jsem ho vyškrtla, i když je hezkej, ale musí plnit spíš tu funkčnost. Ale určitě se běž na něj podívat, je to jenom můj postřeh.

29. črc 2012

@pavlinka83 To vis, ze se pujdu podivat, je fakt co nevyhovuje jednomu, muze jinemu vyhovovat. No uvidime. Ja chci kocarky omrknout na veletrhu v zari

29. črc 2012

Ahoj, já si tenhle kočárek pořídila jako sporťák a jsem docela spokojená. Taky jsem měla pocit, že když malý spí, že je nekrytý, tak jsem si od paní na MMB nechala ušít sluneční clonu, kterou jsem dovnitř opatrně všila a myslím, že je to těď bez problémů.

1. srp 2012