Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
pegynka
16. lis 2020
118 

Naše testování ohřívačky TrueLife

Jednou jsem tak brouzdala poté naší kobylce a ukázala se mi soutěž od TrueLife. Řekla jsem si, že zkusím štěstí a ejhle… Ono se na nás usmálo... V den, kdy mi přišla zpráva, že mi přijde balíček, jsme měli odjíždět k mojí babičce, tak jsme počkali a i s balíčkem vyrazili... 

Bohužel jsem nemohla dávat plně průběžné zprávy, jelikož jsme měli doma problém s internetem, ale nakonec se mi snad podařilo úkol alespoň z větší části splnit.

Jelikož je dcerka kojena, řekla jsem si, že tohle bude náš pomocník k ohřátí příkrmů a čajíku... Před prvním ohřátí jsem si přečetla návod a dala se do díla. Dcerka je trošku mlsounek a moc příkrmy nechce, takže mi sní jen půlku.Tudíž tu nám nastává první problém. Jelikož je úzký vstup, dají se dát pouze "úzké" přesnídávkové skleničky, v ničem jiném se jídlo neohřeje..

Další problém byl, když jsem si v návodu přečetla, že se má dát určité množství vody... Jenže pokud dám skleničku do otvoru pro ohřátí, nevidím pořádně, kam voda dosahuje, tudíž vše bylo pouze odhadem.  

Nikdy jsem ohřívačku neměla, tudíž nevím, jak dlouho může trvat ohřívání, takže jsem si myslela, že při zhasnutí kontrolky mám ohřáto, ale chyba lávky. Takže jsem vlastně pořád ochutnávala a ochutnávala, jestli je jídlo dostatečně ohřáté, až jsem část příkrmu snědla a musela jsem jej znovu doplnit (a vlastně možná o to šlo, abych nemusela řešit, jak uchovat druhou půlku příkrmu, že? 🤣).

Ale abych nepsala jen povzdech a negativa. Co se týče ohřívání v lahvičkách nebo jídla ve skleničkách, je tento pomocník úžasný. Když má člověk stejnou lahvičku, stejné množství, naučí se, kolik dát vody na ohřátí a posléze i dobu ohřevu (možná bych přidala ještě případně "minutku" na odpočet času).

Co se mi líbí, je celkový design (nenajdete zde milion čudlíků, ani velkou krabici kolem ohřívacího otvoru), ale hlavně a to musím vyzdvihnout, ohřívačka má KONCOVKU NA POUŽITÍ DO AUTA. Člověk může odjet a nemusí řešit, jestli bude na místě alespoň mikrovlnka, aby se mohlo miminko najíst, může kdykoliv zastavit a připravit jídlo i uprostřed lesa, pokud tam bude autem. 

Jak jsem psala, pokud člověk vychytá výše popsané "mouchy", má tento pomocník své čestné místo na lince (případně v tašce do auta na výlety) jisté. I my, ačkoliv nám už testování skončilo, určitě ohřívač využijeme i nadále. 

Takže pokud se rozmýšlíte, zda si tohoto pomocníka pořídit, určitě ho doporučuji pro své víceré možnosti použití. 

Příkrmům zdar. 🙂

#test_truelife2   #recenze #zkusenosti_truelife

Začni psát komentář...

Odešli