Ahojte holky, prosim Vas, jaky telefon na 2simky mate a jste spokojene? Nikdy jsem to nepotrebovala, takze se v tom fakt nevyznam..
manžel má ASUS a já Presrigio, oba jsme spokojení
12. bře 2016
Známá používa Samsung Galaxy S5 mini na dvě sim a je spokojená
12. bře 2016
Lenovo P70 je uplne top baterka vydrzibaj tyden 🙂
12. bře 2016
pegynka
autor@petrajavor a jake konkretni typy? Ono jich je tolik, tak at na ne muzu mrknout na netu.. Dekuji 🙂 mam z toho hlavu trosku mimo 🙂
12. bře 2016
Microsoft Lumia 640 dual sim . maximalna spokojnost z mojej strany
12. bře 2016
Pritel ma: Nokia Lumia 640 ...a je naprosto spokojený 😉
V rodině máme i další Nokia Lumia na 2simky,ale ty už jsou poruchové,tenhle ne
12. bře 2016
Honor 7 🙂
12. bře 2016
Tchyně ma HTC a je spokojena 😁