Ahojte, maminky, prosim Vas, jak dlouho trvaly reakce po ockovani proti spalnickam?Ne kdy nastupuji,ale kdyz nastoupily,do kdy bylo po nich? Prosim bez hadek a nechci tady odpovedi typu,ze ockovani neee...Dekuji vrele a preji krasny zbytek dne....
U dcerky to byly 2 dny
29. črc 2014
Ondrasek mel desaty den horecku 39.6 a trvalo to tri dny
29. črc 2014
Klárinka měla 14 den teplotu 38c co trvala 4 dny
29. črc 2014
teď jsem se vyděsila, ono mám pak čekat nějakou reakci po očkování?