icon

Ahojte, maminky, prosim Vas, jak dlouho trvaly reakce po ockovani proti spalnickam?Ne kdy nastupuji,ale kdyz nastoupily,do kdy bylo po nich? Prosim bez hadek a nechci tady odpovedi typu,ze ockovani neee...Dekuji vrele a preji krasny zbytek dne....

avatar

teď jsem se vyděsila, ono mám pak čekat nějakou reakci po očkování?

29. črc 2014
avatar

U dcerky to byly 2 dny

29. črc 2014
avatar
pegynka
autor

@luckasim Nam pan doktor rikal,ze muze mit cca za tyden az 14dni reakci- horecka do 39st. a muze mit vyrazku po tele....
@misa83 dekuji...

29. črc 2014
avatar

Ondrasek mel desaty den horecku 39.6 a trvalo to tri dny

29. črc 2014
avatar

Klárinka měla 14 den teplotu 38c co trvala 4 dny

29. črc 2014
avatar

@pegynka aha. horečky míváme po očkování, ale to osypání slyším poprvé. Moc díky.. 🙂

29. črc 2014