Krásné ráno, má někdo zkušenosti se cvičením s odporovými gumami na cvičení?? Takové ty pásy, co se dají třeba na stehna a posiluje se s nimi.. Jaké máte a jste spokojené?? Mám si vybrat k svátku a vůbec nevím které ... Jde mi o to, abych si s tím 3x nezacvičila a nevytahaji se...
Maji v decathlonu, tzv odporove gumy a drzi nekolik let, nesmi byt na slunicku, po cviceni schovat
Mám ladylab odpor 35kg a fakt paráda 😉
@kristyneckaa27
@loocin
@nikol_3 a myslíte, že mám vzít zatím jen jednu nebo celou sadu?? Nikdy jsem nějak extra necvičila, takže potřebuju od "nuly"... Teď se jen snažím chodit s kočárkem každý den (chodím cca 5 km a jsem skoro rok a půl po porodu)...
@pegynka já si vzala hned tu zátěž 3.. V tu dobu sem byla 4 měsíce po porodu a cvičila dva měsíce jen pár lehkých cviku. . A předtím jsem naposled cvičila tak 7let zpátky. Můžeš celou sadu a postupně začínat. Já se do toho hrnula rychle, a po 2 dnech si nemohla ani sednout 😂
Mám tuto https://peachbootyplan.cz/products/pink-zebra-l... už tak půlroku a jsem naprosto spokojena. Na zadku to cvičení jde vážně vidět, a hlavně je pořád jako nová. A to až na pár výjimek je u mě používaná 5x týdne.