Maminky, prosím Vás, zkoušela jste některá domácí práci typu kompletace propisek nebo něco podobného? Dá se tím i trošku přivydělat, nebo je to ztráta času? Klidně mi písněte do IP..Děkuji moc
ono zalezi od jake firmy, moje mamka to delala a kdyz sem videla kolik si toho privezla a mela na to jen tyden tak sem se divila a kdyz se ptala proc ji toho dali tolik tak ji rekli ze automaticky predpokladaj ze to bude delat cela rodina, sedela u toho porad aby to stihla... neco si za to vydelala ale takhle to vydrzela 14 dni a vyprdla se na to
Já o to měla zájem a rychle jsem to vzdala. Bylo mi řečeno, že začátečníkům se dává práce, která je za 10haléřů za kus. Až když vidí, že tuto práci odvádíte dobře, tak vám dají práci za 20haléřů za kus. Moje mamina to dělala asi 2m, a podílela se na tom celá rodina,aby se to vůbec stihlo vše. A bylo za to cca 2000,- Takže jsem to rovnou vzdala, protože si pro práci musíš jet, odvézt a to projedeš už jen to co si vyděláš...A budeš u toho sedět celé dny,abys z toho něco měla :(
@migaska @luckamiksova @adelina89 moc dekuji..Potrebuju neco delat,ale nevim,co...A premyslela jsem nad tim,ze kdyz uz neco budu delat,at za to taky neco dostanu a nedelam to zadarmo...Mno,tak teda asi nic...
@migaska,vim,ze je spousta podvodniku,proto se ptam,aby mi nekdo napsal zkusenosti a nenaletim 🙂
hodně inzerátů bývá opravdu jen podvod... kamarádce prodali součástky na propisky, zvlášt pružinka, tuha..atd.. zaplatila za to.. a za komletované jí měli zaplatit, nikdo si to nevyzvedl, nikdo nezvedá telefon..
Kamarádčina mamka motala nějaké dráty, či co.. a musela nad tím sedět opravdu 8 hodin denně, aby si vydělala. aspon troščku..ale neodpovídlao by to ani minimální mzdě.. takže promyslet..
nic za to nedostaneš :-/ a dej si pozor na hodně inzerátů jsou to podvodníci ☹