Maminky,upozornuji-DAVEJTE SI POZOR NA CERSTVE DOVARENE CAJE,HORKE POLEVKY,PREDMETY,KONVICE,atd...Porad jsem si rikala,ze me se to preci nestane,davam vse dozadu,varim na zqdnich plotynkach,aby se nic nestalo a ejhle....Jsme v prazskych Vinohradech na popaleninovem oddeleni ☹ Prcek je uz relativne v poradku,ale ja mam plnou hlavu toho,co se stalo a pripadne se jeste mohlo stat ☹
Já když byla mrňavá, tak jsem na sebe strhla hrnek s kafem...naši doktoři...neuhlídali...Bude v pořádku, neboj!!
No,jsme tu 6.den a brzy bysme meli jit domu,malej se krasne hoji...
@miselinka2 nejde to si to nevycitat,jelikoz ja jsem tam ten hrnek nechala...Ale uz jsem se s tim smirila a jen kdyz se nekdo zepta,co se stalo,reknu "ja jsem nechala hrnek......" takze uz jsem v pohode,jen ta predstava,co mohlo byt...Nastesti prcek to nema hluboke,jen obrovske povrchove puchyre,ale jsou tu ditka po plastikach...Nam se to nasts
Nam se to nastesti vyhnulo 🙂
bude dobrej neboj, na manžela jeho babička vylila vařicí vodu na stehno když mu byl asi rok a půl a má to zahojené a to byl v nemocnici fakt dlouho :/
my nedávno taky nechaly hrnek na stolku a bezely ke dveřim a Jeník ho otočil na sebe štěstí že kafe bylo už vlažne ale prostě si to nyvyčítej. malej bude v pohodě
jejky tak at je malej brzo fit .. ty si nic nevyčítej.. hlavní je že bude v pořádku .. je to vteřina otočení a může se něco stát a děti v tomhle věku jsou vynalezavý .. drž se