icon

Maminky,upozornuji-DAVEJTE SI POZOR NA CERSTVE DOVARENE CAJE,HORKE POLEVKY,PREDMETY,KONVICE,atd...Porad jsem si rikala,ze me se to preci nestane,davam vse dozadu,varim na zqdnich plotynkach,aby se nic nestalo a ejhle....Jsme v prazskych Vinohradech na popaleninovem oddeleni ☹ Prcek je uz relativne v poradku,ale ja mam plnou hlavu toho,co se stalo a pripadne se jeste mohlo stat ☹

avatar

jejky tak at je malej brzo fit .. ty si nic nevyčítej.. hlavní je že bude v pořádku .. je to vteřina otočení a může se něco stát a děti v tomhle věku jsou vynalezavý .. drž se

18. únor 2014
avatar

Já když byla mrňavá, tak jsem na sebe strhla hrnek s kafem...naši doktoři...neuhlídali...Bude v pořádku, neboj!!

18. únor 2014
avatar
pegynka
autor

No,jsme tu 6.den a brzy bysme meli jit domu,malej se krasne hoji...
@miselinka2 nejde to si to nevycitat,jelikoz ja jsem tam ten hrnek nechala...Ale uz jsem se s tim smirila a jen kdyz se nekdo zepta,co se stalo,reknu "ja jsem nechala hrnek......" takze uz jsem v pohode,jen ta predstava,co mohlo byt...Nastesti prcek to nema hluboke,jen obrovske povrchove puchyre,ale jsou tu ditka po plastikach...Nam se to nasts

18. únor 2014
avatar
pegynka
autor

Nam se to nastesti vyhnulo 🙂

18. únor 2014
avatar

bude dobrej neboj, na manžela jeho babička vylila vařicí vodu na stehno když mu byl asi rok a půl a má to zahojené a to byl v nemocnici fakt dlouho :/

18. únor 2014
avatar

my nedávno taky nechaly hrnek na stolku a bezely ke dveřim a Jeník ho otočil na sebe štěstí že kafe bylo už vlažne ale prostě si to nyvyčítej. malej bude v pohodě

18. únor 2014