Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
pepibubu
2. kvě 2012

Snaha potřetí

Jsme asi cvoci. Odevšud se na nás valí, co na nás vláda chystá, a že to není nic příjemného. Samé zdražování, ubírání, u nás staví další baráky, ale že by přistavovali i školky, to ne, a my se stejně chystáme pozvat třetí dítě. Nejsem ani 100% zdravá a vím, že doktoři budou pěkně vzteklí, až jim pak jednou řeknu že jsem v tom, důrazně mi říkali už u druhého, že ze zdravotních důvodů je přerušení možné až do 24.tt, s čímž jsem je kopla.

Víte, nejsem nezodpovědná, vím že se musím dětem zachovat "funkční" co nejdýl, ale zkrátka a moudře věřím svému tělu, že pokud na to nebude mít, vyřeší to samo - stejně jako se v sedmém týdnu zbavilo těch dvojčat těsně před Pepínem. Ale prostě vím, že děti mají být tři, že jsou propojené. Skutečně mi nejde o to, abych měla holčičku, jak mi 95% lidí podsouvá, nejsem tak umanutá a je mi jasný, že jestli to holka bude, už jim to nevymluvím. Ale já uvítám se srdcem dokořán i klučíka, přece bych ho nenechala v porodnici... 

Ani nevím proč tady tuhle obhajobu píšu, mám pocit že musím. Dlouho trvalo, než se odhodlal Honza, přece jenom já děti sice vychovávám, ale on vydělává většinu peněz, přestože já se taky snažím a kromě rodičovské domů nosím dalších 8 -10 tisíc měsíčně. Ale nechtěla jsem ho nutit, protože vím, že uživit takovou smečku je přece jen fuška. Vychovat z nich slušný lidi je taky dřina, úplně jiná, ale na druhou stranu k čemu budou slušný lidi, když budou mít hlad a nebudou mít v čem chodit - řečeno s nadsázkou...

Takže Lindo nebo Vítku, klidně přijďte, jen počítejte s tím, že jdete do rodiny, kde se budeme snažit abyste měli vše, co potřebujete, ale rozhodně nebudete mít vše, co budete chtít. Ale o to snad nejde. Čekají na vás dva bráškové, kteří už dlouho vysílají že chtějí mimi, Pepa specifikuje "sesčičku," ale když to bude bráška, taky se zlobit nebude. Jediný z čeho má strach, aby nemusel vracet Martínka 🙂

  fandim a smekam

  2. kvě 2012

  @mamkamarketa děkuju, já to považuju za normální...🙂 ale je pravda že mít tři děti je dneska luxus...jsme vlastně milionáři, jen to nemáme na účtech, ale v dětech 🙂

  2. kvě 2012

  Jednak bych uvítala od adminů i tlačítko "to se mi nelíbí" a jednak po přečtení této "obhajoby" jsem získala názor ten,že byla zbytečná.A vy jste umanutá a vůbec nejste moudrá.Zkuste si to znovu přečíst.Důvody a okolnosti takto popsané bych čekala u dvacetileté dívenky a ne u ženy po 30tce,maminky dvou malých dětí.Vím že se vám můj názor nebude zalmlouvat,ale k tomuhle jsem se opravdu vyjádřit musela☹

  2. kvě 2012

  @pepibubu ja obdivuju lidi s vice detma. sama na to nemam 😅 tim nemyslim finance,ale jine

  2. kvě 2012

  @fafetka nečekala jsem že mě tu budou vynášet do nebe, a stejně jako já mám právo napsat co chci, tak Vy též.

  2. kvě 2012

  uplně z toho mám husinu,krásně jste to napsala🙂 mooc vám to přeji.

  2. kvě 2012

  já souhlasím s
  @fafetka . a přece to není tak, že si tady může každý napsat, co chce, tohle je nezodpovědné vůči tomu miminku! Takže hrajete vabank? Doktoři se zděsí, ale vy budete spokojená, že jdete pro nim? ..ano, ve filmech to většinou dobře dopadne a všichni jsou šťastní až do smrti,ale v životě to funguje jinak. Měla byste si vážit svých krásných synů a neriskovat. To je můj názor.

  2. kvě 2012

  @sidynka ono je to všechno trošičku jinak, vím že tělo je někdy moudřejší než doktoři, už mi to dokázalo několikrát... věřím zkrátka své intuici a mohu vás ujistit, že proti klukům nepůjdu. Už jednou, ještě před prvním, jsem čekala dvojčata, a protože by na to to tělo nemělo, tak jsem prostě v sedmém týdnu samovolně potratila... Doktorům nezapadám do škatulek od narození, jsou z toho hin, protože mají tabulky a já jim do nich nepasuju... Prostě věřím intuici a svému tělu, že pokud by ho to těhotenství mělo ohrozit, buď ho nedopustí, nebo ho případně ukončí... Svoje děti miluju a chci je vidět dospělé. To se nebojte.

  2. kvě 2012

  a ještě maličkost, není mou zábavou děsit doktory. Jen mi občas připadá, že za tabulkou nevidí člověka a podle jejich parametrů soudí, bez přihlédnutí k ostatním nezanedbatelným okolnostem. Jsou jak koně s klapkami na očích, aby viděli jen to svoje...

  2. kvě 2012

  @pepibubu v tom případě máš celkem podivné doktory a na tvém místě bych zauvažovala o jeich výměně.

  2. kvě 2012

  @fafetka popravdě o tom i dost uvažuju, ale to sem už nepatří... Jsem opravdu ráda, žes sem napsala "jiný" názor, i mi to dost pomáhá při mém uvažování... Jen mám zkrátka pocit, že doktoři sami sebe považují za bohy v bílém a většina lidí je tak i bere, bez ohledu na to co jim říká jejich tělo a intuice 🙂

  2. kvě 2012

  @fafetka
  @sidynka
  holky, já vás mám rád, však víte 😵

  na první pohled by se mohlo říct, že přístup @pepibubu je nezodpovědný (a možný že i je). ale zase na druhou stranu - já doktorům taky nevěřím.
  léčí i tam, kde to není potřeba. jak přijdete k doktorovi, nějakou tu nemoc vám vždycky najde.
  a věřím na intuici a taky na to, že dítě přijde jen tam, kam chce přijít. to bychom se dostali k otázce neplodnosti, kde já si myslím, že to tak má prostě být a nesouhlasím s umělým oplodněním, ale za to bych zase byla kamenovaná, a navíc je to od tématu.
  a hodně důležitá je víra ženy v sebe sama. pokud si věří, že těhotenství zvládne, že zvládne 3 děti, bude je milovat, tak proč by je neměla?

  ale na závěr tedy říkám, že nevím, jaké má pepibubu zdravotní problémy, takže to píšu spíše všeobecně.

  2. kvě 2012

  @pepibubu tak to mám zase odližný názor 😵 já mám na lékaře opravdu štěstí.Ne teda vždy,to musím přiznat.Také hodně naslouchám svému tělu a intuici a když mám pocit že se s lékařem neshodneme,jdu k jinému jen abych věděla jestli bude mít stejný názor.Máš pravdu v tom že ne všichni lékaři jsou na "svém místě",ale zase uznej,že to sem patří.Trochu to totiž mění pohled na věc.A pokud nejsi spokojená a intuice ti říká něco jiného,neboj se změny a udělej to.

  2. kvě 2012

  @ikarkulka díky za zastání 🙂

  2. kvě 2012

  @pepibubu držím palce, ať to vyjde, jak si s manželem přejete! Doktorům také moc nevěřím, chodím k nim minimálně, ale potřeba tu určitě jsou. Neumím si např. představit porod bez doktora. A to jsem rodila přirozeně. Co teprve tví kluci, kteří šli císařem a nejspíš asi půjde i třetí stejně tak. Ale to už jsme jinde. Chápu, co jsi tím chtěla říct. 😉 Jinak máte vybraná krásná jména!!!!

  3. kvě 2012

  @pepibubu hodně štěstí, ať se zadaří a vyjde vše jak má. Trojka je fajn, jen je od ní krůček ke čtvrtěti, kterýmu zatím statečně odolávám ( a jen proto, že bychom se pak nevešli do auta 🙂) )

  4. kvě 2012

  Trojka je super, ale to že jde o to mít holčičku, nikomu nevymluvíš 🙂) U nás se zase všichni nadchávají, že konečně má tatínek pokračovatele rodu, že už nemusíme mít další děti, a tak. Hlavně na ulici má každý potřebu se k tomu vyjadřovat 🙂)

  7. čer 2012

  @pepibubu krásný...v dobrém závidím...hned bych brala Klapzubovu jedenáctku:o)

  22. čer 2012

  @pepibubu
  @fafetka
  @ikarkulka náhodu jsem narazila na tuhle diskuzi pod článekma nějak nechápu, co kdo tu řeší a co se kdo obhajuje....když se šedesátiletá stařea rozhodne mít dítě a nechá se oplodnit, zavrtím hlavou, polituji dítě,ale nemám boty té stařeny, abych věděla, co ji k tomu vedlo. Tudíž mi nepřísluší soudit.
  Kdybych dala na názory jiných, neměla bych ani jedno dítě. U Báry- neber si dítě z děcáku, adopce špatně dopadají, děti jsou geneticky nekvalitní...bla, bla, bla...Bára byla rebelka (já neadoptovaná pozlobila rodiče o 100% víc), U Dana - neber si černoha-lidi ho nepřijmou, budeš nešťastná Ty i on....no tak byla jsem v životě ledasco, ale nešťastná z barvy kůže mého úžasného syna opravdu ne a on už rozhodně ne..díky tomu má plno holek a docela dobře si přivydělává reklamou. Chodí na konkursy s Bárou a většinou vyhraje on. Bára je málo tmavá. .-)))no a Terezky mi jeden doktor řekl, že jsem se zbláznila chtít ve svém věku a se svým diabteme dítě...vyměnila jsem ho...ostatní lékaři pak už jen podporovaůi, dodávali odvahy a síly. Ano mám v 41 s diabetem dítě. Ano můžu brzy umřít a dítě bude bez mámy( i když samo by nezůstalo a Bára a moje ségra i moje sestřenice by se jistě role mámy zhostily suprově), ale stejně tak může zůstat dítě zdravé mámy. To přeci nikdo neví. To bych se museli přestat rozmnožovat...a já to nechávám na vyšší moci..Pokud Pán Bůh chce, abych Terku dovychovala, tak ji dovychovám, pokud má jiné plány, co já s tím nadělám?Můžu s ní jen každý den prožívat, tak jako by byl poslední a dávat ji tolik lásky, aby z ní mohla žít i zbytek života beze mě.....ale tak by mě člověk žít i jako mladý a zdravý ...

  30. pro 2012

  @pet.s a kdo tu teď soudí a obhajuje?Znáš můj životní příběh?Ne.Ale napíšeš svůj abys obhájila že mi dáváš čočku za to že jsem vyjádřila svůj názor a ten jsem vyjádřila na základech určitých zkušeností.Tím pádem bych to viděla tak.Nech mi laskavě můj a já ti nechávám tvůj.Přeji krásný život😵 mmch o věk tu jaksi nešlo.To jsi hodně nepochopila.Já jsem totiž v tom případě taky stařena,stejně tak(a víc) můj muž.Takže tohle byla střelba mimo.

  30. pro 2012

  @fafetka Já Ti, ale přeci názor nebrala a ai nedávala čočku(ta bude zítra k obědu.-)) Já jen napsala úvahu o mém životě, že kdybych dala na řeči jiných lidí a ne tak nějak na svoji intuici, tak bych neměla ani jedno dítě..-))))))))))))A když už jsme v předhánění, tak tak starý jako ten můj, Tvůj určitě nebude.-)))))Tuším, že bude tady na MK rekordman.-))))))))))))

  30. pro 2012

  @pet.s nepředháním se.A nebudu.Máme každá jiný názor a tím bych to uzavřela.

  31. pro 2012

  @fafetka hezký Nový rok.-)))))))

  31. pro 2012

  já už po čtvrté čtu ten svůj příspěvek a marně přemýšlím, kde tam komu vyvracím jeho názor..no asi neumím číst mezi svými vlastními řádky.-)))

  31. pro 2012