88dni do terminu porodu..toto leti..
petanah
autorno však počkej, taky ti to uteče jako voda.. u nekterych tehuli mi to pripada,ze ten batuzek nosi snad cely rok😀
25. zář 2010
88dni do terminu porodu..toto leti..
no však počkej, taky ti to uteče jako voda.. u nekterych tehuli mi to pripada,ze ten batuzek nosi snad cely rok😀
No...už se ti to blíží teto 🙂