dneska kontrola a utz.. maly ma 1440g,pry je to akorat..kolik jste mely vy ve 30tt a pak pri porodu?
ve 30+6 měl 1600g, narodil se ve 40+6 a měl 3960g
13. říj 2010
můj malej měl ve 31/6 1706g a prý je to dobré. kvůli komplikacím máme ale počítat s brzkým porodem a nízkou váhou :-/ tak potom řeknu 🙂
26. říj 2010
malá měla ve 29+6 1480g a narodila se ve 40+4 s 4080g... a syn měl ve 29+6 1640g a narodil se ve 40+5 s 3990g... tak nevím, co mělo vliv na přibírání 😅