icon

dneska ma svatecek nas jeste nenarozeny kloucek 😀

avatar

Tobiášek??? 🙂

2. lis 2010
avatar

Tak to přejeme všechno nejlepší 🙂.

2. lis 2010
avatar
petanah
autor

@sabkaaa
@jitkaj. dekujeme a vyridim😀.. ne Tobiáš ale Tobias,ale slavi se to stejne!

2. lis 2010
avatar
petanah
autor

@sabkaaa ja chtela taky Denise uz od mala,ale doma mi to nejak neproslo☹

2. lis 2010