prosim holky nejake navrhy na smsky o narozeni kloucka?marne hledam a nenachazim☹
Tady určo nejdeš😉
http://nase-miminka.webnode.cz/sms-oznameni-o-n...
19. pro 2010
*Za komínem klapy klap, přiletěl k nám dneska čáp. Přinesl nám uzlíček, byl v něm malý hošíček. Jmenuje se.... * 🙂 To mi přišlo jednou od spolužačky a pořád to mám v mobilu 😉
19. pro 2010
Tak jsem taky hledala a marně. Vždycky jsem dostávala takové ty klasické smsky s váhou, délkou a že maminka i dítě jsou v pořádku 🙂