Tobisek ma cca 3,30kg,ale na porod si pry jeste pockame☹( jenom doufam,ze nebudu prenaset☹(
tak přesně to mi říkali taky.. váhu jsem taky měla mít stejnou..nakonec..malá měla 2970g a narodila se o dva dny dříve...i břicho jsem měla pořád vysoko...
9. pro 2010
Já přenášela týden, odhady porod. váhy byly 3,5 kg a malá se narodila dne před vyvoláváním a měla 3,6 kg. Není to nic příjemného ale miminko se narodit musí ono si to rozhodne 🙂 Hlavně aby to bylo co nejdříve. 🙂
18. pro 2010
To už je pěkná váha...🙂 Aby jsi pak nerodila 4kilové z toho mam strach..☹ švagrová uz prenasi 3den...