icon
4 / 38
malinko mi více vykynula ale chuťově byla výborná
avatar

vypada 🙂 dobre

9. bře 2013
avatar

chuťově je lepší.na vzhledu musím zapracovat

9. bře 2013
avatar

na vzhledu nezalezi, zaludek to stejne nepozna, ale chutove bunky jo 😉

16. bře 2013
avatar

to je pravda

16. bře 2013