icon

a zase jsme nemocní :(((( kluci mají chřipku.jen malý to nese hůře.má horečku a je hrozně plačtivý
byli bez kašle jen 5 dní!!! už fakt nevím....přemýšlím o návštěvě imunologa...
jsem z těch nemocní fakt hotová...
od toho vrozeného zápalu plic jé zdravý většinou jen v období léta...jinak v poslední době chytá pořád jen virózy :( chjo

avatar

a nebolí malého to kašlání,že pláče kvůli tomu? to radim zkusit homeopoatikum Belladona,i na tu horečku,pokud má studené nohy

6. únor 2013
avatar

belladonu mám doma...nevěděla jsem že je i na horečku...máme ji na zklidnění pro staršího,ten je hyper.....jj myslím si že i bolí dávám mu jitrocelový sirup,vitamíny,od dr mucosolvan a čípky či sirup na teplotu....

6. únor 2013
avatar

@petarydlova tak to určo zkuste,klidně místo čípku na horečku.a kolik má horečku? kolik ředění máte tu beladonu?

6. únor 2013
avatar

Nápodobně,starší byl doma dva týdny,ve školce byl 3 dny,včera teplota,opět kašel.Tak čekám kdy to zase chytne mladší.Už at je léto ☹

7. únor 2013
avatar

No já musím zaťukat že po poslední viroze se drží.Ale Peti pokud je často nemocný tak doporučuji imunologii.My tam chodíme,už se nám pěstuje autovakcína.A měli jsem v nose a krku pěkné ZOO.Takže pokud tam zajdeš tak tím nic nezkazíš

7. únor 2013
avatar

jj nebo už jsem z toho opravdu unavená :(

8. únor 2013