ještě posledních 11 dní si budu užívat toho že můj brouček má rok...
za chvilku to bude velký chlap co se všechno chce učit sám 🙂
bože to tak rychle utíká :´(
petarydlova
autorjj teď se směji jak si vynucuje jídlo :D chce papat jen sám a také podle toho vypadá :D
a Martinek za chvilku do školky..na dětech poznáme jak rychle ten čas utíká
8. dub 2013
Peti neskutečně to letí. Matyášek by taky nejraději dělal všechno sám-papat, chodit ze schodů, sprchovat se (to viděl u Nikolky), atd......., ale sednot si sám na nočník, nebo aby si sám řekl, že chce čůrat nebo kakat, to nee ☹ lenoch jeden
8. dub 2013
petarydlova
autorjj mám to stejné...na nočník se mu moc nechce :( ale už dělá vše co píšeš 🙂
8. dub 2013
Utíká,strašně rychle Peti,kde jsou ti malí prďošci u kterých jsme se posraly s každýho šklebu a prvního smíchu?