Martínek váha 10,2kg v 28 měsících,porodní byla 3,9kg ;o)) njn bude to náš drobeček :D
petarydlova
autorto je pravda.kdeže je to sladké miminko v porodnici.
čertík to je :D
11. led 2011
to je dobrý...:D...náš malej má 11kg v 11 měsících...:D...aspoň ušetříte na oblečku, ne? ;)
11. led 2011
petarydlova
autorjj nosíme vel 80/86 už asi rok :D
11. led 2011
Naše Zituška je o 2 měsíce mladší a má 9,5 kg 🙂) A též frčíme bezmála půl roku na velikosti 74-80. Holt to budou drobečkové
11. led 2011
Co je maly, to je hezky... :o) Vsak neboj, jednou z nej bude chlapak, ze budes rada vzpominat, jaky byl drobek...