no co se mi to dítě ve školce učí
před chvilkou mi Mireček řekl ježišmarja když mu něco spadlo :DD
tohle je ještě roztomilé, ale počkej až řekne ve stejné situaci dopppdelééé 😀
15. lis 2013
Dcera 2,5 roku to také říká, akorát teda nevíme, kde se to naučila 🙂
15. lis 2013
jen ježišmarja ? 🙂
15. lis 2013
to je roztomilé 🙂
16. lis 2013
no kym jenom to.. 😀