icon

tak po punkci dutin,dokonce 2x chjo.napřed chřipka se zánětem průdušek a teď tohle,,,asi cena za to že jsem nebyla rok nemocná :(
ale kluci naštětí jsou už zdraví,tedy témř.ještě vykašlávají hleny a mírně posmrkávají

avatar

au to nezavidim delali mi to v druhem tehotenstvi 4x ☹ doufam ze uz nikdy vic

24. kvě 2012
avatar

Tak brzké uzdravení 🙂

25. kvě 2012
avatar

tak 3x nakonec a už mě to nebolí.zítra na ko

27. kvě 2012