to moje čertisko hyperaktivní se začalo klidnit 🙂
dostává sice prášky ale začal být trošku rozumější...jsem fakt šťastná.....🙂
jen ty naše nemoci by mohli být už pryč...pořdá kašleme a soptíme :(
Zkouseli ste nakou prevenci? Ja ted davam Imunoglukan a fakt parada ( ryma, ke ktery se vzdycky pridal kasel a horecky a trvala min. 14 dni, trvala s Imunoglukanem 4 dny, bez kasle i horecky)
14. led 2013
petarydlova
autorjj na hyperaktivitu.malému to zjistili v roku a půl,teď má skoro 4,5 a je to lepší.navíc bude od září chodit do školky a nedokáže se na cokoliv soustředit déle jak na 5-10 min
14. led 2013
petarydlova
autorimunoglukan jsme dávali 2-3 měsíce a nepomohl :(
14. led 2013
Jen se zeptam, nerýpu. Prášky na hyperaktivitu?