zítra jdeme na zápis do školky.Martínek jako předškolák to má jisté.ale u maličkého nevím nevím :(
petarydlova
autorjj u nás to bude asi stejně.akorát nemám hlídání což je průser :(
28. bře 2013
Už se chceš vrátit do práce?
28. bře 2013
petarydlova
autor@renlu ještě ne.ale malej je dubnový.a jelikož je to ve školním roce do kterého se teď zapisuje tak musím prostě uvažovat o zápisu už nyní :(
28. bře 2013
ti ho budu hlídat, když nám školka nevyjde.🙂
28. bře 2013
petarydlova
autor@brcko007 ty budeš doma i za rok?
28. bře 2013
tak kdyby mi Kubu nevzali, co mi bude zbývat?
28. bře 2013
petarydlova
autoraha tak to mne nenapadlo. tak ti mohu hlídat i já kdyby něco.do dubna čas 🙂
28. bře 2013
já se modlím a snad mé modlitby budou vyslyšeny.
28. bře 2013
petarydlova
autor@brcko007 budu držet palce.u mne nejspíš nic vyslyšeno nebude když chtějí na zápisy tříroční ne dvou
28. bře 2013
já se po vyvěšení výsledků půjdu asi opít. Buď radostí nebo smutkem.
28. bře 2013
u nas to tak dopadlo, predskolacka mi vzali, i prostredni cacorku, ale nejmensiho ne, ze ho vezmou az od dalsiho zari..