icon

zítra jdeme na zápis do školky.Martínek jako předškolák to má jisté.ale u maličkého nevím nevím :(

avatar

u nas to tak dopadlo, predskolacka mi vzali, i prostredni cacorku, ale nejmensiho ne, ze ho vezmou az od dalsiho zari..

28. bře 2013
avatar

jj u nás to bude asi stejně.akorát nemám hlídání což je průser :(

28. bře 2013
avatar

Už se chceš vrátit do práce?

28. bře 2013
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

@renlu ještě ne.ale malej je dubnový.a jelikož je to ve školním roce do kterého se teď zapisuje tak musím prostě uvažovat o zápisu už nyní :(

28. bře 2013
avatar

ti ho budu hlídat, když nám školka nevyjde.🙂

28. bře 2013
avatar

@brcko007 ty budeš doma i za rok?

28. bře 2013
avatar

tak kdyby mi Kubu nevzali, co mi bude zbývat?

28. bře 2013
avatar

aha tak to mne nenapadlo. tak ti mohu hlídat i já kdyby něco.do dubna čas 🙂

28. bře 2013
avatar

já se modlím a snad mé modlitby budou vyslyšeny.

28. bře 2013
avatar

@brcko007 budu držet palce.u mne nejspíš nic vyslyšeno nebude když chtějí na zápisy tříroční ne dvou

28. bře 2013
avatar

já se po vyvěšení výsledků půjdu asi opít. Buď radostí nebo smutkem.

28. bře 2013