
4 / 69
Přišel Filípeček,celej šťastnej...
krásný, jak všichni záříte 🙂
4. zář 2010
😉, šťastná rodinka...
4. zář 2010
krásná rodinka!!
4. zář 2010
Moc Ti to, vlastně vám třem sluší
4. zář 2010
petja
autorHolky,hrozně moc děkuju,dojaly ste mě!!!
4. zář 2010
Krásná fotečka, úplně z ní čiší štěstí a láska 🙂
4. zář 2010
Moc gratuluji k Jolance, přeju vám všem moc zdravíčka!
7. zář 2010
Petja, ved ty vyzeras ako ich sestra
22. říj 2010
Nádherný , krásná rodinka jste 🙂
19. bře 2013
Petro, moc vám to s Jolankou a Filípkem sluší!!! Moc gratuluji ke krásné holčičce 😵