
9 / 69
Už doma v postýlce a spaní je pořád tak výživný :-)))
Kouzelná 🙂
4. zář 2010
je krásná
4. zář 2010
je moc krásná!! 🙂
4. zář 2010
moc krásný broučínek 🙂))
5. zář 2010
je moc hezunká, pořádný macek!! gratulujeme!
5. zář 2010
Peti,moc gratuluju ke krásné holčičce, porod jsi měla úžasný, měly jsme to skoro nastejno 🙂 Taky jsem přijela do porodky otevřená na 8 cm s kontrakcema po 2 min 😀 a za hodinku a čtvrt byla malá venku 😀 Tak ať vám dělá jen samou radost, beruška krásná 🙂
8. zář 2010
Pet. nádherná holčička, moc gratuluju!!!