icon
54 / 69
po 2 probdělých nocích s Jolou
avatar

moc Ti to sluší!!

10. čer 2011
avatar

ale vypadáš dobře pet, ani bych na tobě tolik únavy nepoznala, doufám, že už je Jolce líp

10. čer 2011
avatar

ty bláho, to jsi teda hodně mladá maminka - tak velký děti v 18 😀
a únava znát ani není, umíš to dobře maskovat

10. čer 2011