petja
30. led 2010
Naše druhé miminko
petja
autorAhojky,děkuji! Kojo jsem při Filípkovi měla půjčený,a tento mě táák barevně uchvátil,jsem moc ráda,že ho mám.S Filípkem se o něho teda pereme 🙂
Eve,krásná fotka!
12. dub 2010
petja
autorDěkuji holky 🙂,skladný zatím jsme 🙂))
14. dub 2010
petja
autorNo mimi nám jednu chvíli i zamávalo,teda spíš Filípkovi,byli asi domluvení 🙂 Tady na té fotce je aji jazýček vidět a na utz jsem viděla,jak polyká,nebo bublá plodovou vodu 🙂
22. dub 2010
petja
autorDěkuju holky 🙂
18. kvě 2010











hezky brisko! 🙂 kojo polstar mas uz po filipkovi? odkud ho mas? taky bych chtela nejakej uz na tehu poridit 🙂