
11 / 11
Bříško k T.P. :-)))
petja
autorMoc děkuju za pochvalu! Taky se mi po něm bude stýskat...
24. srp 2010
krásný kéž bych taky tak dobře vypadala--)))
24. srp 2010
vůbec nevypadá jako před porodem, takový drobek. hezký..
24. srp 2010
krásné bříško!!!
24. srp 2010
Jé, tobě to sluší, jen krásné bříško a jinak štíhlá maminka 🙂
24. srp 2010
Tichá závist 🙂
25. lis 2010
petja
autorajaj,tobylo krááásné období!!!
25. lis 2010
petja
autor@llusillinna ajaj,tobylo krááásné období!!!
25. lis 2010
Krásné bříško 🙂