petja
28. led 2013
Srdeční záležitost
Kočárek, který ´´odvozil ´´ všechny moje děti. Je naprosto NEJ!
A vypadá jak nový!!!! A fotka sporťáku by nebyla?
28. led 2013
musim se pridat kocarek je SUPER ,koupili jsme jeden novy za 12000Kc a mali a tak jsme koupili na mimi ten samy za 500Kc a uplna spokojenost a pak jeste jeden k dedovi 🙂 a ten jsme si schovali a ten prvni ma svagrova sice uz taky ve sklepe 🙂 deti vyrostli ,,
28. led 2013
petja
autorjo,já asi vím jaks to myslela,tak jako nikdy nevíš...ale plán není...😀
28. led 2013
pekni kočarek
28. led 2013
dokonalý, kam se hrabe bugaboo či stokke 🙂
29. led 2013
petja
autor@latkovkybrno tak ty jdou mimo mě...naštěstí jsem potkala tento ♥
29. led 2013
@petja ,-)
29. led 2013















parádní "loďáček" 😵! ps. ten by odvozil i čtvrté třeba..?? 😵 🙂