icon
1 / 1
avatar

Tento 🙂 uvnitr byl slehackovo-tvaroovy krem a spooouta ovoce 🙂 byl naprosto uzasny a i cukrovkari si dali 🙂 a deti pak chodili na tycinky 🙂

7. zář 2016
avatar

Máme příjmení na J 😉

7. zář 2016
avatar

Náš dort 🍰☺

7. zář 2016
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

To je krásný dort, ty "nahé" dorty to je úplně jiný styl než byl pře pěti lety, kdy jsem se vdávala já 🙂

7. zář 2016
avatar

Náš dortík a pro každého svatebčana pak jeden maličký 😀

7. zář 2016
avatar

my jsme meli samozrejme ten nejlepsi a nejkrasnejsi svatebni dort...protoze byl proste NAS 😉

7. zář 2016
avatar

Nás dortik 😊

7. zář 2016
avatar

@luidisek Krásný!

7. zář 2016
avatar

@elorna Sluší to nejen dortu, ale i vám dvěma 🙂

7. zář 2016
avatar

@adasky Písmeno na dortu se mi zdá hodně originální 🙂

7. zář 2016
avatar

@misvas To je roztomilý nápad 🙂

7. zář 2016
avatar

@makinamakina Kombinace s živými květy je úchvatná. Byly jedlé? 🙂

7. zář 2016
avatar

@betina82 Moc povedený 🙂

7. zář 2016
avatar

@petra_mam Mockrát děkujeme 😊🌼

7. zář 2016
avatar

svatba byla bílo fialová a všude byla levandule, takže i na dortu a dokonce jedlá, měl tři patra na přání ženicha :D

7. zář 2016
avatar

@petra_mam byly (i kdyz ja uz si to vladtne ani nepamatuju 😀 ,ale myslim,ze je nikdo nejedl 🙂

7. zář 2016
avatar

Uvnitř čokoládový s mscarpone kokosovym krémem a ovocem😍.🎂🍰

7. zář 2016
avatar

Slehackovo-tvarohovy první patro bylo kakaové těsto s boruvkami, druhý patro bylo kakaové s banány a třetí patro byl piškot s malinami 😍

7. zář 2016
avatar

no teda...tohle mi udělat, když se člověk snaží nemyslet na sladké😀DD....jen maličkatý kousíček..nebo alespoň olíznout😀D...to jsou muka😀

7. zář 2016
avatar

@pandice Krásný a jemný 🙂

7. zář 2016
avatar

@turbina To zní náramně 🙂 Vypadá, jako kdyby dort byl v porcelánové formě 🙂

7. zář 2016
avatar

@cind_y Tolik výborných chutí 🙂

7. zář 2016
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

Náš krasavac od nejlepší Báry B-cake 🙂

7. zář 2016
avatar

@brambora28 To vypadá jako pohádkový dort a pohádková svatba 🙂

7. zář 2016
avatar

@petra_mam ano pani co ho dělala jich udělala tolik a hlavně nebyl ani drahy chtěla za něj 1. 200kc a moc dobrý byl porad si chodili přidávat až jsem musela schovat 😀

7. zář 2016
avatar

@petra_mam Jojo, bylo to vše naprosto kouzelné, pohodové a dokonalé 🙂 Tuhle fotku miluji, je tam ještě malý bezlepkový pro švagrovou 🙂

7. zář 2016
avatar

Každé patro bylo jiné - ořech, čokoláda a to třetí už nevím 😀

7. zář 2016
avatar

My jsme měli Marlenku 🙂

7. zář 2016
avatar

@masotri To je krásný nápad 🙂

7. zář 2016
avatar

@sunnurse Moc se mi líbí vzorování dortu 🙂

7. zář 2016
avatar

@petra_mam Díky 🙂 Marlenka je náš nejoblíbenější dort no a ten dekor se vzhledem k tomu, že svatba byla v lednu tak nějak nabízel 🙂

7. zář 2016
avatar

Já když vidím všechny ty krásný dorty, hned bych se vdávala 😃 samozřejmě, ze kvůli tomu dortu😜

7. zář 2016
avatar

@brambora28 u kohože se dátahle krása dostat? 🙂

7. zář 2016
avatar
7. zář 2016
avatar

Taky se pochlubím ,my jsme měli tento a každé patro mělo jinou chuť 🙂

7. zář 2016
avatar

@petulinek125 Krásná krajková dekorace 🙂

7. zář 2016
avatar

@petra_mam děkuji 🙂

7. zář 2016
avatar

My jsme byli pozváni na svatbu přítelova bratra 🙂

7. zář 2016
avatar

Piskotove testo s kokosovou plnkou a boruvkami 🙂

7. zář 2016
avatar

celý dort vypadal takto 🙂

7. zář 2016
avatar

Ze segriny svatby

7. zář 2016
avatar

Náš svatební 🙂 18.3.2016

7. zář 2016
avatar

Upřímně ani nevím jaký byl 🙂 Dorty nejím 🙂

7. zář 2016
avatar

@gumovamedvidka ten vypadá nádherně 🙂 dala bych si 😀

7. zář 2016
avatar

Jé já bych ochutnala od všech dortů každé patro 😀

7. zář 2016
avatar

ja bych vam je s chuti snedla vsechny, mnam, vypadaji lakavave!!!

7. zář 2016
avatar

Náš dortík všem moc chutnal

7. zář 2016
avatar

🙂

7. zář 2016
avatar

Náš "sýrový" dort, jak ho nazval manžel, měl úspěch u všech dětí i dospělých... všichni se divili, že je sýrový... nebyl... byl s mléčnou modelovací hmotou a byl tak úžasný, že ani nezbyl... a to nás bylo jen cca 50 svatebčanů :D vrchní patro bílý piškot s lehkou jahodovou náplní, prostřední čokoládový a v náplni banán (ten jsem nestihla ani vyzkoušet) a spodní opět bílý s vanilkovým krémem. Všichni na něj ještě po 3 letech vzpomínají :D

7. zář 2016
avatar

Dort byl skvělý 🙂 kazde patro melo jinou prichut 🙂 jedno parto cokoladove, dalsi bananove a posledni boruvkove 🙂

7. zář 2016
avatar

Z mamčiny svatby 😊

7. zář 2016
avatar

Nam delala sestra zenicha,meli jsme na drevenem spalku s nasimi jmeny a datume😍

7. zář 2016
avatar

hruškovo-karamelové cupcakes 🙂
Na srdíčkách byla natisknutá písmenka M + M podle našich jmen 🙂

7. zář 2016
avatar

náš svatební dort potažený čokoládovou potahovací hmotou, zdobený kytičkami z fondánu...vytvářela ho moje skvělá a šikovná kamarádka, putoval z Hradce až do Znojma, skoro 300 km 🙂

7. zář 2016
avatar

Náš dort , minulý rok 🙂

7. zář 2016
avatar

My meli tak trochu neobvykly,jelikoz jsme s manzelem oba rybari,tak nas to inspirovalo ☺ figurky drzely provizorni udice a na nich byly prstynky ☺

7. zář 2016
avatar

Dort byl malinovo cokoladovy....puvodne sem chtela ale aby nebyl potazeny, ale polity cokoladou a na tom nahazene malinky-nejak sme si nerozumeli s cateringem....nicmene,chutove byl baaajecny

7. zář 2016
avatar

Takovy sem chtela😘

7. zář 2016
avatar

Náš dokonalý a nejlepší ( 😉)

7. zář 2016
avatar

My jsme se brali v zahranici, takze dortik byl takovy skromnejsi, spis symbolicky 🙂

8. zář 2016
avatar

Tento je náš, dělala mi ho moje svědkyně(necukrářka) letos v červenci 😉

9. zář 2016