Mam dotaz malá má nožku velkou 14 cm,nějak se nedokážu vyznat v tabulkach bot,potřebuju koupit zimní botky,jen na "jedno"pouziti.Nevim kolik teda cislo
15cm*
15. led 2017
petrolka86
autorDěkuji za odpověď🙂
15. led 2017
Měří se od paty k nejdelšímu prstu. Volila bych nadměrek tak 1,2 - 1,5 cm, dost zabere fusekle. Taky změř šířku a vol boty co nejlehčí a nejohebnější.
15. led 2017
pokud jsi merila pri stoji od konce paticky ke konci palce, zimni botky minimalne o 1 cm vetsi