icon

Holky, kolik platite za jidlo ve skolce? U nas uz chteji 40kc za den (9kc presnidavka, 23kc obed a 8kc svacina), zajimaly by me ceny jinde.

avatar

Syn chodí jen na dopoledne - 9,- svačinka, 25,- oběd (myslím, že to bude všude podobné)

20. říj 2017
avatar

svaciny po 10 Kc a obed za 28

20. říj 2017
avatar

U nas prave jeste minuly skolni rok chteli 33 kc denne, tak me to tento mesic celkem prekvapilo 😀

20. říj 2017
avatar

Ja platim 32, je v tom dopoledni svacinka a obed. Odpoledne malej ve skolce neni. Myslim, ze by to vyslo podobne. A bydlime na vesnici. Trosku podrazili, to je pravda.

20. říj 2017
avatar

700mesic oběd a dvě svačiny
Plus 400skolne

20. říj 2017
avatar

U nas 800 skolne a 700stravne, nebo opacne

20. říj 2017
avatar

27 (svacina +obed), 5 odpolední svacina

20. říj 2017
avatar

32,- svačinka, oběd a odpol svačinka

20. říj 2017
avatar

30 Kc za obed a 2 svacinky. Skolkovne je 300 Kc mesicne.

20. říj 2017
avatar

35 kč za oběd a 2 svačiny a školkovné je 350 kč

20. říj 2017
avatar

34 za celý den, 27 za půl dne

20. říj 2017
avatar

celý den dopoledni svacina 7kč, oběd 19kč, svačina odpoledne 7kč

20. říj 2017
avatar

Přibližně a eura za den, ale to je i plat učitelek a spotřeba energií

20. říj 2017
avatar

Oprava 2 eura

20. říj 2017
avatar

mamka dělá stravování ve školce a také letos zdražily. Veme si, jak je na tom teď cenově máslo, tvaroh,... všechno šlo nahoru. Pokud chcete pro dítě kvalitní stravu, tak je to znát

20. říj 2017
avatar

Platime 35Kc za den a nechapu, jak z toho zvladaji uvarit.

20. říj 2017
avatar

Celý den 32,-

20. říj 2017
avatar

7 kč přesnídávka,15 kč oběd,6 kč svačina,celkem 28 kč

21. říj 2017
avatar

38 kc strava za den a plus 130kc skolkovne

21. říj 2017
avatar

400 kč školkovné a celodenní strava 40 kč.

21. říj 2017