Holky, kolik platite za jidlo ve skolce? U nas uz chteji 40kc za den (9kc presnidavka, 23kc obed a 8kc svacina), zajimaly by me ceny jinde.
svaciny po 10 Kc a obed za 28
U nas prave jeste minuly skolni rok chteli 33 kc denne, tak me to tento mesic celkem prekvapilo 😀
Ja platim 32, je v tom dopoledni svacinka a obed. Odpoledne malej ve skolce neni. Myslim, ze by to vyslo podobne. A bydlime na vesnici. Trosku podrazili, to je pravda.
700mesic oběd a dvě svačiny
Plus 400skolne
U nas 800 skolne a 700stravne, nebo opacne
27 (svacina +obed), 5 odpolední svacina
32,- svačinka, oběd a odpol svačinka
30 Kc za obed a 2 svacinky. Skolkovne je 300 Kc mesicne.
35 kč za oběd a 2 svačiny a školkovné je 350 kč
34 za celý den, 27 za půl dne
celý den dopoledni svacina 7kč, oběd 19kč, svačina odpoledne 7kč
Přibližně a eura za den, ale to je i plat učitelek a spotřeba energií
Oprava 2 eura
mamka dělá stravování ve školce a také letos zdražily. Veme si, jak je na tom teď cenově máslo, tvaroh,... všechno šlo nahoru. Pokud chcete pro dítě kvalitní stravu, tak je to znát
Platime 35Kc za den a nechapu, jak z toho zvladaji uvarit.
Celý den 32,-
7 kč přesnídávka,15 kč oběd,6 kč svačina,celkem 28 kč
38 kc strava za den a plus 130kc skolkovne
400 kč školkovné a celodenní strava 40 kč.
Syn chodí jen na dopoledne - 9,- svačinka, 25,- oběd (myslím, že to bude všude podobné)