Holky, potřebuju radu. Chci manželovi koupit k Vánocum kameru do auta a vůbec nevím jakou 😀
Komentář byl odstraněný
petronelka20
autor@terkkys Tak u nás si nejspíš koupí sám počítač a pokud ano, tak mi řekl, že už nic nechce :-d, tak chci aspoň koupit kameru do auta a pokud si ten počítač nekoupí, tak mám v plánu mu koupit akuvrtačku od Makity, o které několikrát mluvil a k tomu asi i tu kameru, budu vybírat podle recenzí na heurece, ty mě zatím nikdy nezklamaly 😀 😀
28. říj 2017
Taky jsme tak vybírali. Na heurece podle recenzí to je takové nejlepší 🙂
28. říj 2017
Taky jsem to teď řešila. Naštěstí si ji přítel vybral sám. Je to docela složité najít nějakou dobrou, je jich hrozně moc. Každopádně držím palce ať vám tu poradí a vyberete správně. 🙂🙂