petule_c
18. lis 2019

Recenze kosmetiky Mustela

Jsem moc ráda, že jsme se testování s Elli mohli účastnit. Po poslední koupeli, kdy jsem “napěnila” co to šlo, mi nadšená z první pěny vytopila koupelnu 🙈🤣

Testovat bylo velice zajímavé, byť mi to přijde jako velice krátká doba, když chce člověk vidět aspoň nějaký výsledek přímo na těle.

Mojím oblíbencem se stala “tyčinka” , krásná a čistá manipulace. Okamžitý viditelný výsledek na pusince a “suchém” obočí. Jemný a krásně skladovatelný.. Malá si ho moc oblíbila, mohla sama a nikde nic neteklo...

Krém na prdelku je také skvělý, dobře se roztírá, vstřebává, nikde nenechává nic mastné a za celou dobu se nestalo, že by byla malá opruzená. Byť dědeček přebalování s dárečkem od své milované vnučky trochu sabotoval a čekal, až dojdeme s babičkou z nákupu... uličník... i tak byly následky skoro nulové...

Olej do koupele mě velice zajímal, malé jsem skrz její pleť nic takového nedopřála. Jemná vůně, měkká pokožka po vykoupání.. A malá nadšená z pěny, ikdyž ta mi dala celkem dost zabrat 🤣🙈 S ním jsem moc spokojená a určitě budeme využívat dál.

Poslední kamarád do party... krém... S tím si moc nerozumím, ale jen skrz výraznou vůni, mám ráda spíše jemnější. Ale co se týče vlastností, tak skvělý. Krásně se roztíral, skoro okamžité “vsáknutí” do pokožky a nikde se nic nemastilo, neklouzalo a nevpíjelo do oblečení. Malá byla heboučka a bez výrazného zarudnutí, uvidím či i dál bude eliminace suché, červené kůže a “šupinek”. Po “vyprchání” silnější vůně začala malá vonět jemněji po mandlích a byla k pomuchlání..

Musim říct, že jsem celkově s řadou velice spokojená a zařadím ji do naší tělové kosmetiky.

Krásný večer všem

#recenze a #test_mustela2