Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
petuliiik01
25. bře 2020
32 

Vozík s kostkami Fisher-Price

Pořiďte dětem něco nového, všestranně využitelného, zajímavého, bytelného, něco, co zkrátka vydrží dlouho a vaše děti to bude zaručeně bavit – nový vozík s kostkami od Fisher-Price. Kostky i vozíček budou hračkou pro každou příležitost, jelikož se dají využít mnoha způsoby. Pojďte se tedy se mnou podívat jakou zábavu jsme s nimi zažili my 😉

Vozík obsahuje 9 pestrobarevných kostek. Každá kostka je jiná a něčím zajímavá. Z jedné strany jsou čísla, z další obrázky, tvary a jedna z kostek je průhledná s hvězdičkami a funguje jako chrastítko. Některé kostky jsou vytvořeny tak, aby je dětská ručička mohla pohodlně chytit za okraj pro lepší manipulaci. Jsou tedy určeny i pro ty nejmenší dětské ručičky, které by klasickou kostku špatně chytaly.

Počet komínů u nás postavených z kostek bych teď už ani nespočítala. Zatím je Nelča neumí sama stavět na sebe, ale za to je obstojně a s oblibou bourá 😀 . Do vozíku často skládáme nejen kostky, ale i různé jiné hračky - panenku, zvířátka, pitíčko apod.

Pro děti, které již zvládly chůzi, může vozíček představovat nová dobrodružství, kdy jej budou tahat za sebou a mohou v něm povozit nejen kostičky, ale i jiné hračky.

Později u starších dětí kostky poslouží pro učení tvarů, zvířátek, barev, číslic, ale tak daleko jsme se zatím s Nelčou nedostaly 🙂 . U nás teď patří vozíček s kostkami mezi TOP hračky a myslím si, že ještě dlouho to bude velmi hraná hračka. A sympatický je i pro mě. K vozíčku patří do série i další hračky, které mají podobnou vizáž – tahací xylofon, zatloukačka, tahací telefon a obří kroužky na tyči, ale o těch zase až příště.

A pro odpůrce hraček na baterie dobrá zpráva – baterky netřeba 😉 .

A jak se líbí vám? 🙂

#fisherprice

    Začni psát komentář...

    Odešli

    Doporučujeme