1 / 1

Budou se postupně do centra recenzí přídávat i další produktové karty s FP hračkami nebo to zůstane tak jak teď? Z uvedených ještě zatím žádnou nemáme, přesto bych rád napsal recenze na FP hračky, které již moji synové mají, či budou mít. Jinak Tlapková Patrola je skvělá volba , u starších synů velmi frčí.

24. lis 2021

@beautifulsmile Karty s produkty budou postupně přibývat. Pokud se do toho chceš pustit, klidně můžeš být průkopnice a založit novou kartu produktu a napsat tam svoji zkušenost 🙂 Přidávat další karty s produkty můžeme totiž VŠICHNI! 😍

Pridano na Beatba 😊

24. lis 2021

@petuliiik01 škoda, že tam nemáte klasického mluvícího pejska, toho máme. Je to aktuálně nejoblíbenější hračka mladšího syna.

24. lis 2021

Přidala jsem na prasátko a pejskovu sestřičku, zatím se nezobrazují

Přidáno na pejskovi holčičku

24. lis 2021

Přidána recenze na pejska. Nebyl tam na výběr, tak snad jsem založila správně 🙊

24. lis 2021

Napsána zkušenost ohledně pejskova ovladače, jelikož však není v daném výběru, taktéž nevím zda jsem správně přiřadil.

@priefi Děkuji za podnět - na přidání budeme pracovat 🙂

24. lis 2021

@wikki07 Děkuji 🙂 Recenze musí projít schválením v redakci, tak prosím o malé strpení. Během 24 hodin by snad mohly být “viditelné” pro všechny 🙂

24. lis 2021

@adel_si Počkáme si na schválení redakcí a uvidíme. Kdyby jsi svoji recenzi nenašla během zítřka - ozvi se a společně přijdeme jak na to, aby se vše zobrazovalo. Musím se přiznat, že je to novinka i pro mě 😉

@petuliiik01 už to tam je 🙂

Autor komentář smazal

@adel_si Už to vidím - skvělé 😉👍

Recenze na Beatba a Aktivní skládačku s rolničkou

24. lis 2021

Tak i ja jsem přidala naší zkušenost. Máme spoustu hracek od FP co neni zatim v nabídce recenzi.. 😊

Přidala jsem recenzi na Fisher-Price Pejskův ovladač CZ 😉

24. lis 2021

Přidala jsem recenzi na pejska 😉

Mluvící pejsek

25. lis 2021

Odeslána další recenze, FP Mega Bloks - Kostky v plastovém vaku.

Přidáno Fisher-Price hrošík a míček 2v1

25. lis 2021

Poslána recenze -FP Plyšový usínáček mrožík.

Přidala jsem recenzi na kostky Mega Bloks

25. lis 2021

recenzi jsem přidala k Pejskovo sestřičce

25. lis 2021

Recenze na knížku Učíme se říkanky

28. lis 2021

Přidána recenze na: Mluvící pejsek Fisher-Price

29. lis 2021

Přidána recenze na hračku FP - Měkká knížka se zvířátky.

9. pro 2021