icon

Adam <3

avatar

Které? Myšík nebo Levine? Já miluju Levina, takže jsem k tomu hodně kritická, ale dl dobrej...

16. dub 2016
avatar

@hohe Oba :D ale jak jsem Mišáčka nemusela ,tak ted se ve mě probudil duch pubertačky a slint teda :D

16. dub 2016
avatar

@petulka_zdenda tak mě bere jenom Levine

16. dub 2016
avatar

tak ta pazderková !!!!!

16. dub 2016
avatar
16. dub 2016
avatar

jsem zvědavá na MJ ,ted to budou mít těžký to rozhodování!

16. dub 2016